Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normaflore jó hasmenésre is?

Normaflore jó hasmenésre is?

Figyelt kérdés
Székrekedésem volt , ezért vettem be hashajtót . De utána has menésem lett és így is nehezen tudtam elvégezni amit kell. 4 napja tart . Tegnap kezdtem el szedni a Normaflore-t . És máma már könnyebben tudtam el végezni amit kell . De még mindig híg az anyag. Ez a probiotikum segíthet ? Ha igen hány nap alatt teszi meg a hatását ??
2012. aug. 17. 14:01
 1/1 anonim válasza:
Hát, vegyél széntablettát. Vegyél be belőle 2-3 szemet, attól függ, hogy milyen időközönként jársz a wc-re a hasmenéssel, 10-20 percenként akkor vegyél be 3-4-et és elállítja, ha nagyobb időközönként, akkor 2-3 szem szükséges. Tapasztalatból írtam, súly nem számít. Ha abbamarad a hasmenés, akkor jó a normaflore, helyreállítja a bélflórákat. A széntabletta pedig "megfogja" a salakanyagot és méreganyagot, azt magába szívva ürül ki keményebb állagban. Remélem segítettem. Üdv :)
2012. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!