Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Törött" lábujjra topánka de...

"Törött" lábujjra topánka de hogy?

Figyelt kérdés

Tegnap elestem,és úgy néz ki meg van repedve a nagy lábam ujja.Be van dagadva,sántítok.

Holnap lesz az esküvőnk és tűsarkú cipőm van,amiben amúgy sem járok biztonságosan.Így meg fogalmam sincs hogy egyáltalán rám fog-e jönni,és hogy fogok-e tudni benne menni...

Mit csináljak?Gondolkoztam hogy mezítláb megyek,de a tanúm "leszidott" hogy az hogy néz ki..de a bedagadt fájós lábam nem gyömöszölhetem bele egy topánkába.

Mit csináljak?Új cipőt nem tudok keríteni.


2012. aug. 20. 10:43
 1/10 anonim válasza:

Esetleg vmi csinos fehér papucsod nincs? Ami lehetőleg lapos? Nagyon ki látszana a ruhád alól?

Ha felveszel egy tűsarkút, vagy egy topánt, lehet, hogy nagyon fog fájni a lábad! Ha mégis ez mellett döntesz, és felveszed a cipőt, akkor ha vacsi lesz, vedd le a cipőd, az asztal alatt senki sem fogja látni! Sok boldogságot!

2012. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-nek igaza van.

Vagy holnap délelőtt még tudtok venni egy a ruhádhoz illő papucsot vagy balerina cipőt,a topánkába valószínűleg bele sem fog férni a bedagadt lábad ujja.

2012. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát tűsarkú kilőve egyértelműen.Te esküvőd,ne a tanú mondja meg hogy miben legyél.Papucs szerintem is jó ötlet,úgysem látszik ki a ruha alól.Táncolásnál meg ha van rá mód,akkor csak a "kötelezőt" teljesítsd.Vagy körbeálltok és akkor csak lépegess jobbra balra:) Sok boldogságot:)
2012. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még véletlenül sincs elegáns lapos papucsom! :(

Én meg tuti hogy nem fogok szaladgálni úgy cipő után,ezt is keservesen találtam meg,az egész várost bejártam egy normális cipő után. :(


Nem lesz semmi vacsi!15 perc az egész,aztán megy mindenki a dolgára.A ruha földig ér,vagyis épp a cipő orra látszódna ki csak belőle.Az a baj hogy mozgatni nem igen tudom,meg ha nem muszáj nem is akarom,a magas sarkúba meg alapból erőltetett a láb állása....főleg meg így... :S

Félek mert így se tudok menni ilyen fajta cipőben,hát még ilyen lábbal...Ráadásul a cipő pont ott nyomná ahol van a duzzanat.

Kétségbe vagyok esve. :(

Mezítláb nagyon gáz lenne menni?

2012. aug. 20. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha földig érő ruhád van, akkor kutya sem fogja látni, mit viselsz a lábadon. Vegyél egy balerinát, viszont a ruhádat akkor fel kellene szegni kicsit. Ha ez megoldható, akkor semmi akadálya a kényelmes cipőnek.
2012. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne gáz mezítláb. Főleg ilyen egészségügyi problémával. A legtöbb énekesnő is szokott mezítláb fellépni :)

Gondolj bele, a tűsarkúnak az orra látszik ki, a lábad valószínűleg ki sem látszana.

Csak vigyázz hogy ne ess orra a ruha aljában :)

Egyébként meg úgy mész férjhez ahogy akarsz. Platformcsizmában bikinivel ha neked úgy tetszik, senkinek nincs beleszólása.

2012. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na ez az hogy az én esküvőm,és csak le vagyok szidva hogy hogy gondolom hogy mezítláb...

Hát nem én lennék az első,és nekem sajnos elég jó okom lenne rá! :(

Nem tudom mi lesz...valahogy csak megoldjuk,de a cipő szerintem elúszott.Legalábbis én biztos nem szenvedek benne.

2012. aug. 20. 11:41
 8/10 anonim válasza:

Ne aggódj ez miatt! Így csak beárnyékolja a boldogságodat egy fránya fájós lábujj és egy cipő!

Férjhez mész, tessék vidámabbnak lenni! :)


Nekem is igen gázos volt, mert a menyecske ruhámhoz nem tudtam felvenni a hozzá illő cipőt, mivel belegyógyult az előző cipőbe a sok tánctól, tehát szép voltam, bordó ruha, fehér cipő! Nem érdekelt, nagyon jó volt így is! :)

2012. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj mezítláb, ha mást nem vedd meg az első 500forintos fehér papucsot a kínaiban. Ha nem jó nekik mezítláb...

Mégis hogy gondolják, rontsd el azzal a legszebb napodat hogy szívod a fogaid a tűsarkúban? MEg sem bírnál szólalni a szenvedéstől, járni meg aztán pláne nem.

Az a baj hogy a kedves vendégek hajlamosak megfeledkezni róla, hogy itt rajtad van a hangsúly és nem rajtuk.

Anyósom is bőszen szokta osztogatni a tanácsokat hogy milyen legyen az esküvőnk, ha én nemet mondok neki, jön a szöveg hogy a vendégeknek kell szervezni nem magamnak!!!

Ilyenkor szoktam neki mondani hogy akinek nem tetszik nem kötelező eljönnie, rögtön csendben marad :)


Ne hagyd magad, tényleg! Most még szövegelnek hátha jobb belátásra bírnak, de később nem lesz gond belőle.

De ilyen hozzáállással meggondolnám én azt a kérdéses tanút.

2012. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megoldódott!

Végül is zokni szerűség lett kibélelve talpbetéttel ami puha,és így tudok benne menni és nem nyom.Olyasmi lett mint egy balettcipő.

Alig fog kilátszódni a ruha alól szóval volt rajta idegeskedni.De utálom mikor meg akarják mondani hogy mit kéne tennem.

Ma csak egy pár métert mentem sima papucsban,hát jojózott a szemem.A merev talp miatt nagyon fájt a lábam.

Köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat. :)

2012. aug. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!