Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó, lelkiismeretes, megbízható...

Jó, lelkiismeretes, megbízható bőrgyógyászt keresek Pesten. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Seborreás bőrproblémára, aki nem csak legyint, és azt tudja mondani, hogy tanuljak meg vele együtt élni, ez van. Pedig egyre több helyen tűnik fel a testemen ez a probléma.
2012. aug. 20. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,remélem jobban leszel! Próbáltál már magánbőrgyógyászt is? Vagy eddig csak sztkban jártál?
2012. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magánorvos is érdekelne! Csak már csináljanak vmit!
2012. aug. 20. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kaptál magisztrális készítményt? :O Nekem egyszer volt a fejemen, és felírtak egy kén tartalmú magisztrális készítményt, és el is múlt, meg Novorozal sampont kellett használnom... Csak az a baj, hogy Egerszegi vagyok, szóval ebben nem tudok segíteni neked, de kívánom, hogy te is találj egy normális bőrgyógyászt, mert ez a probléma elmúlasztható! Mondjuk nekem meg periorális atopiás dermatitisem van, ami újból és újból előjön, de akkor rögtön tudom kezelni, így legalább nem feltűnő... Sajnos a bőrgyógyászat nagyon gyerekcipőben jár, mindkettő probléma egy allergiaszerű állapot,aminek a pontos okozója nem ismert...:/ Ezért az meglehet, hogy néha majd újból és újból kijön, de ha akkor mindig lekezeled, akkor elmúlik. Sok sikert, és kitartás! :) (remélem nem kell megvárnod, hogy én bőrgyógyász legyek, mert az még vagy 8 év :P)
2012. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!