Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor van rendelés a győri...

Mikor van rendelés a győri bőrgyógyászaton és milyenek az orvosok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy bírom az ilyen kérdést. Azt sem tudjuk, hogy hol laksz! Egyébként meg elmész és megnézed. Ennyi!
2012. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs. most látom hogy Győr, csak az előbb olvastam egy olyan kérdést, hogy jól felhúztam magam rajta.
2012. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmi gond, legközelebb kicsit figyelmesebben olvasd el a kérdést mielőtt válaszolnál. Apropó válasz... Én pedig az ilyen ˝válaszokat˝ utálom, ha nem tudsz használható infót akkor inkább ne is szólj hozzá a kritika nem érdekel. És hogy miért nem megyek el és nézem meg? Ez nagyon egyszerű. Nincs kedvem ezért elkéreckedni a munkahelyemről majd átutazni keresztbe a városon ja és abból, hogy oda megyek nem fog kiderülni, hogy milyenek az orvosok, érdemes-e oda menni vagy jobb, hogy ha mindjárt magán rendelésen kezdek. Egyébként meg pont az ilyen kérdésekért van kitalálva ez az oldal.


Köszönöm a hasznos választ!

2012. aug. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!