Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől fájhat a hasam alja?...

Mitől fájhat a hasam alja? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon kellet pisilnem de nem volt a közelbe wc és sokáig vissza kellett tartanom.Lehet hogy e miatt?
2012. aug. 23. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindentől fájhat, de ebben az esetben igen lehet ettől is. Sajnos én is abban a helyzetben vagyok hogy a suliban elképzelhetetlen a wc-re menés így énis vissza tartom szinte egész nap, és nekem is szokott fájni. De azért ha 2-3 napnál tovább tart akkor mindenképpen keress fel egy orvost, mert akkor az már nem emiatt van.
2012. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát már annyira nem fáj.egy kicsit akkor jobban fáj mikor pisilnem kell.
2012. aug. 24. 01:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kis mértékű felfázás is állhat a dolgok mögött, de örülök neki hogy már jobban vagy :) ( előző voltam)
2012. aug. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet hogy voltam strandon és valami fertőzést kaptam?:/
2012. aug. 24. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sem kizárt, ezért is írtam hogy rengeteg mindentől lehet, de ha még mindig meg vannak a panaszok .. akkor mindenképp fordulj orvoshoz.
2012. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már egyáltalán nem fáj:).de már mikor kiirtam rá pár napra elmult.
2012. aug. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!