Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan győzzem le a vérvételtő...

Hogyan győzzem le a vérvételtől való félelmemet?

Figyelt kérdés

Muszáj lesz elmennem vérvételre a fogamzásgátló miatt.

Viszont már rettegek tőle. Kb 2 éve havonta vettek tőlem vért, nem paráztam rá, mégis mindig elájultam meg rosszul voltam egész nap, menni alig tudtam.


Szóval most már rá is paráztam.. Amikor félek valamitől, akkor hirtelen teszem meg, de hát vérvételnél előre meg kell beszélni anyával, hogy melyik nap visz el, stb.. Szóval ezt nem lehet hirtelen.. S


Segítsetek, hogyan győzzem le a félelmem? Már ott tartok, hogy lesz@rom az egészet, de közben meg a trombózistól is félek.. És azzal nyugtatom magam, hogy március óta nem volt trombózisom (azóta szedem), ezután se lesz.. :S


2012. aug. 24. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!