Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vese betegséggel leszázalékolt...

Vese betegséggel leszázalékoltathatom magam?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Ne c*gánykodj, inkább dolgozz...
2012. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem attól függ, hogy mennyire komoly a dolog. manapság lassan már csak akkor százalékolnak le valakit, ha önmagát sem tudja ellátni, annyira beteg. de még az sem biztos
2012. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Dolgozok épp ez a bajom. :)

Másodiknak: Kösz a választ a remény odalett... ám csak kósza 5let volt.

2012. aug. 25. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen vesebetegséged van.. mert veseelégtelenséggel már esélyes.. főleg ha dializis is szóba került.
2012. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom kb 10 évvel ezelőtt részt vettem vizelet és vér vizsgálaton mivel kb 5X annyit pisálok mint egy átlag ember. A vizelet és vér képből megállapították hogy minimum hyperkinetikus akármi vagyok. Erre aszondták hogy többet tudnak mondani ha szövetmintát vesznek a vesémből mert vizelet és vérből nem tudnak 100% diagnosztikát. Azóta is megyek a szövetmintára..... ennyi. meg még egy kicsi amit nincs kedvem leírni
2012. aug. 26. 11:22
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Minek erőltetni ha ennyire nem törödsz ez egsézsgéeddel, ohgy egy kivizsgálást 10 kéotelen vagy befejezni?
2012. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy összefarigcsáljanak.
2012. aug. 26. 15:07
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor ne is álmodj arról,hogy bizottság elé kerülhetsz és rokkantiosíthatod magad....
2012. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lenne a jó döntés. Meglátom hogy neki vágok e. Talán megérhet egy próbát, talán nem.
2012. aug. 26. 19:36
 10/12 anonim válasza:

"Ne c*gánykodj, inkább dolgozz..."


23 eve beteg a vesem, 8 milimeteres kovem volt 23 eves koromban ! forras viz segicsegevel megszabadultam tole ! ....

a vese nem gyogyul meg !

es ha on gondolja, hogy c*ganykodnank es nem akkarnank dolgozni ...ebben az esetben, kivanom, hogy legyen resze EGY ! csak egy vesekrizisben, megsugom : olyan fajdalmai vannak, mind a szulesi fajdalmak !

es azutan majd meglassuk, on is ciganykodik e majd, mikkor orditani fogg a nagy fajdalomtol , a legkisebb mozgas is, SZORNYU ! fajdalmat idez elo ! ...


**************************************


" A kérdező kommentje:


Mert nem akarom hogy összefarigcsáljanak."


ne is enged ! egy megoperalt ember, mar nem egy egesz / epp ember ! es sok utohatasaid lehetnek belole !....

en "jol" megvagyok orvosag nelkul is a vesemel , Kolozsvaron forras - vizel kezeltem a vesemet , soha napal nem essik le a meleny rolam es a zokni , ez azert, hogy kiszurjed a felfazast !

meg nyaron semm, ne aludj ejszaka kinyitot ablakal ! ( este lehul a levego...kitakarozol...felfazol : vese - krizis ),

itten, nincs a forrasom, de sokk sokk foltadekot iszom es sort is ! a legkisebb alkoholal


************************************


"A kérdező kommentje:


Hát nem tudom mi lenne a jó döntés. Meglátom hogy neki vágok e. Talán megérhet egy próbát, talán nem."


"wrengly kérdése:


Hogy hol lehet megtalálni a neten, hogy milyen betegség mennyi "leszázalékolás-százalékot ér"?....Sehol. Ilyen lista nincs. A beteg rá van utalva a bizottság jó/rossz indulatára. Az ő kezükben van a beteg sorsa."


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3481..

2012. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!