Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jársz rendesen szűrésekre?...

Jársz rendesen szűrésekre? Melyiken voltál legutóbb?

Figyelt kérdés
tüdőszűrő,nőgyógyászat,vérvétel...

2012. aug. 28. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Tüdőszűrőre csak ha munka miatt kell, az egy csomó pénz. Nőgyógyász évente, vérvétel fél évente, szemészet évente, kardiológia két évente. Fogászatra igyekszek évente, de az nem mindig sikerül. Diabdoki negyedévente (Igaz én cukorbeteg vagyok, és volt egy szívműtétem gyerekként)
2012. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Tüdőszűrésen. mert arra lehet menni, sőt kötelező és küldenek is meghívót.


Nőgyógyászatra még nem kaptam behívót, ha meg csak úgy odaállítanék biztos nem foglalkoznának velem, ugyanis, amikor házi dokihoz mentem egy látható ijedelemmel (valami csomó, dudor), akkor nem foglakozott velem a doki. Na ezután panasz nélkül hogy menjek nőgyógyászhoz? Ott is azt mondanák, hogy fiatal vagy még, gyere vissza ha fáj valamid?!

Vérvételen mandulaműtét előtt voltam sok éve.

31 N

2012. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Úristen, 31 évesen tényleg ennyi eszed van? Nőgyógyászhoz panasz nélkül miért? Talán rákszűrésre!!! Az a varázsszó és megvizsgál, minden rendben van e...
2012. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérvételen voltam valamikor év elején. Nőgyógyászra nincs szükségem, tüdőszűrőre meg még sosem kaptam meghívót.
2012. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én évente járok tüdőszűrésre(dohányzom)fél évente nőgyógyászhoz(már szültem)a rákszűrés miatt,és tényleg nem néznek ki hogy odaállítok rákszűrésre sőt volt mikor kérdezték mikor volt az utolsó mert lehet h esedékes lenne.Bár mammográfiára kértem beutalót akkor hülyének néztek és kiröhögtek h minek,még nem mehetek mert fiatal vagyok(30).


Egyébként a kérdésem apropója az hogy nagyon sokan évtizedek! óta nem voltak semmilyen szűrésen és mikor baj van akkor meg csodálkoznak hogy lehet hogy betegek hisz nem fáj semmijük,nagyon sok betegség már akkor okoz tüneteket amikor már a végstádiumban van.Vagy sokan félnek elmenni vagy a lustaság miatt nem mennek??

2012. aug. 28. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!