Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menstuációm előtt pár nappal...

Menstuációm előtt pár nappal kijönnek pattanások, mennyi nap után múlik ha megjött a menzeszem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 17:19
 1/5 Gerendai Noémi válasza:
mindenkinek másképp van .. de 1 hét alatt szerintem jobb lesz .. ha tinivagy mint én akkor sajna sose mulik el teljesen sak pár év mulva .. szerintem ha élesztös pakolást raksz magadra sokat segit :)
2012. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) megpróbálom :)
2012. szept. 2. 02:10
 3/5 Gerendai Noémi válasza:
de van aki szerint jo ha aloe veraval bekened az arcod allitolag maga a kaktusznöveny a legjobb ha levagsz a szárábol es azt magadra rakod .. nekem ezt irták de még nemprobaltam ..
2012. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gerendai Noémi válasza:
amm az élesztös pakolast vagy tejjel vagy 1 kávéskanal mèzzel és par csepp citrommal .. én pici tejjel szoktam ... de ha fogkremmel bekened az arcod es rajtahagyod 1 orát nekem azis hat .. de tudok mégegyet ha naponta megiszol 1 liter csalánteát az is hat :)))))
2012. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gerendai Noémi válasza:
ja és ne egyél sok csokit diot mogyorot pizzát sultkrumplit .. mert ezek nagyon kihozzák föleg a csoki meg a diofélék
2012. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!