Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételelőtti éjszaka kb....

Vérvételelőtti éjszaka kb. negyed 1 körül ettem egy szem cukrot, ez befolyásolja a véreredményemet, ha a vérvétel reggel 7:45kor volt?

Figyelt kérdés

Olyan idiótának érzem magam...Mert este nem szoktam enni,de mivel allergiás vagyok nagyon kapar a torkom és bevettem egy szem negró curot...aztán persze rájöttem,h milyen hülye vagyok,figyelhettem volna. És most félek,h befolyásolja az eredményeim? Tehát 7és fél óra telt el....

Valaki leírná,hogy hogy is van ez?


2012. aug. 31. 21:15
 1/5 anonim válasza:
neeem:) Dehogyis:) az a negyed óra nem számít.
2012. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. :)
2012. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem dehogyis, ne aggódj

az olyan kis mennyiség, nem mutat ki tőle akkora változást a labor, hogy bármiben megtévesztő lenne az orvosnak

2012. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oo nagyon koszonom a valaszokat!Megnyugodtam:)
2012. aug. 31. 21:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert , amúgy sem vagyok egyszerű eset... Mindkêt karomból vettek,mert az első elmozdult.. És most beijedtem,h akkor még1szer kell.
2012. aug. 31. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!