Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez nagyon súlyos? (SOS)

Ez nagyon súlyos? (SOS)

Figyelt kérdés
Lent voltam a varosban nyari ruhaban es eleg rossz ido lett, megaztam es megfagytam. Amikor hazajottem semmi kulonoset nem eszleltem. Ejfel fele elkezdett szurni az egesz mellkasom , nehezebben kapok levegot, es minden levegovetel fájdalmas mellé még comb fájás enyhe szédülés és fejfájás Mi lehet ez? Forduljak orvoshoz?
2012. szept. 1. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképp fordulj orvoshoz
2012. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mikor most? vagy ráér a ma délelött?
2012. szept. 1. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
nekem hetente egyszer van ilyen, pár percig.
2012. szept. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem de most menjek orvoshoz ügyeletre?
2012. szept. 1. 01:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen tüneteim voltak tüdőgyulladásnál. Viszont nem pár óra alatt alakult ki, hanem egy két nap. Úgyhogy nem hiszem, hogy nálad valami súlyos dolog lenne. Sokszor, ha csak átfagyok, akkor is előjönnek ilyen dolgok. Szóval szerintem ráérsz elmenni délután. Addig meg vegyél egy jó forró fürdőt és takarózz be jól, ha lázad is van, akkor meg lázcsillapító.
2012. szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aham értem :) Köszönöm
2012. szept. 1. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ilyen esetben nem kell bemenni az ügyeletre, hanem csak felhívni, és elmondani az esetedet. A nővér el tudja dönteni, hogy mit tegyél.

2012. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!