Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel! Muszáj lenne elmenne...

Vérvétel! Muszáj lenne elmennem vérvételre mert terhes vagyok, aminek örülök is, de nagyon félek a tűtől. Szerintetek segít a tűszúrásnál ha előtte bekenem a könyökhajlatom lidokain krémmel? A betegtájékoztatón az van hogy terhesek is használhatják.

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hiszen ott szúrás előtt lefújják vele, szinte érezni sem fogod, felesleges pluszban szórakozni vele ha ott kérsz, adnak.
2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ügyesen szúrnak észre se veszed. amíg leveszik a vért, addig nézelődj a vizsgálószobában.
2012. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom ott csak fertőtlenítővel fújják le.Tutira akarok menni. :)
2012. szept. 2. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
nem is fogod érezni. én is rettegek a tütöl, hiába tudom h nem fogom érezni sem, szinte fizikai fájdalmat érzek már csak a gondolattol is, aztán ott helyben csöndben maradok mert nem akarok beérni. szurtak nekem szemöldök piercinget, marhára féltem, attán észre sem vettem és már kész is volt. mindig igy járok, félek, pedig tudom h nem fáj. szüléstöl nem félsz? én attol nagyon sajnos :(
2012. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindegy azért bekenem mielőtt indulok.:) hát igen,a szüléstől is félek,de arra még ráérek parázni majd 7 hónap múlva. addig majd körbenézek milyen fájdalomcsillapító módszerek léteznek.
2012. szept. 2. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Felesleges bekenni, egyrészt, mert maximum a bőrfelületen használ valamicskét, és ha normálisan szúrnak amúgy se érzed. Én sem hittem korábban, hogy ilyen van, de már fogtam ki olyan nővért akivel ezt tapasztaltam, de tényleg sokkal rosszabb ha megvágod az ujjad papírral, szóval ne félj.
2012. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekem az elég ha a bőrfelületen érzéstelenít,én azt szeretném hogy mikor átszúrják a bőröm azt nem érezzem.:)a többi már nem érdekel.
2012. szept. 2. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:
semmit nem ér, mert nyálkahártyán keresztül felszívódva használ.
2012. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Kérd meg, hogy fekvő helyzetben szúrjanak, ne nézd a tűt, és gondolj valami másra közben.

Minden jót!

Imádtam kismama lenni :)))

2012. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egy nyomorult tűtől félsz, a szülésbe bele fogsz halni bakker...
2012. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!