Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dagadás van a fülcimpámon....

Dagadás van a fülcimpámon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki van lyukasztva a fülem, de sose hordok fülbevalót, szóval az nem okozhatta, és ráadásul nem is a lyuknál, hanem az mellett van egy nagy dagadás, ami egyik napról a másikra keletkezett és eléggé fáj is. Begyulladhatott? Mit tegyek, hogy elmúljon?
2012. szept. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megcsípett valami? Vagy egy mély pattanás?
2012. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kullancs nem csíphetett meg? Mert lehetne Lyme-kór, de akkor nem nagyon fájna.
2012. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán járkáltam ki mostanában, kizárt, hogy kullanccsal találkoztam volna. De egyszer hol fáj, hol nem, viszont nem változik semmi. Akármivel kenegetem, meg veszek be rá fájdalomcsillapító-gyulladás csökkentő gyógyszert, semmi változás. Orvoshoz meg félek menni, jobb lenne, ha egymagam tudnék vele valamit kezdeni.
2012. szept. 5. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Pedig nagyon jó lenne elmenni. Nem mindegy, hogy van-e gyulladás a szervezetedben.
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!