Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem ingyenes a gyógyszer...

Gelazso kérdése:

Miért nem ingyenes a gyógyszer a gyerekeknek 18 éves korig mint pl: Németországban és Angliában? (vagy legalább olcsóbb lenne)

Figyelt kérdés

A kormány családbarátnak nevezi magát és a keresztény értékek-bla-bla...

...nem értem.


2012. szept. 7. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van helyette egy csomó más, amit az állam az adóból fedez. Azért vicces lenne, hogy aki sokat keres és sokat adózik, az fizesse a szegényebbek mindenféle baját.
2012. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem vicces lenne,hanem igazságos.
2012. szept. 7. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kellene olcsobbnak lennie minden gyógyszernek.. Elég lenne szerintem pl ha a fogamzásgátlónak olcsobbnak lennie. Igy is pampognak hogy sok az abortusz pl ezzel kiküszöbölhető lenne.

Az a baj h a magyar mentalitás olyan,hogy ha tudnák hogy ingyen van a gyereknek a gyógyszer akkor feliratják a gyerekorvossal a gyerek nevére kiváltják és kész. (Néha én is vagyok úgy bevallom őszintén hogy tudom hogy kell Calcimusc itthonra mert elfogyott.S a gyerekorvossal iratom fel,mert hozzá megyünk havonta a felnőtt orvoshoz meg szerencsére nem kell sürün.)

2012. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem ingyenes a gyógyszer a nyugdíjasoknak?

Miért nem ingyenes a munkanélkülieknek?

Egyáltalán, miért nem ingyenes Mindenkinek???!!!

2012. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem Németországban nincs olyan hogy "feliratom". Az orvos nem haver és csak korrekten a szükséges orvosságot írja fel különben mehetsz agy másikhoz,aki ugyan olyan korrekt.
2012. szept. 8. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!