Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akkor most van vizitdíj, vagy...

Akkor most van vizitdíj, vagy valami, amit fizetnem kell, ha másik megyében van az orvos, aki kezel, akihez kontrollra kell járnom, és megyek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magán alapon mész akkor igen fizetni kell,de ha sztk alapon akkor nem.Mindegy,hogy nem oda tartozol helyileg.

Én nem ott szültem ahová tartozom,mégsem került semmibe a tb fedezte,persze mellette adtam pénzt a dokimnak mert meg voltam elégedve.

2012. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2012. szept. 8. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit javitanék,hogy a fogászat kivétel.Ott csak akkor ingyenes az ellátás ha odamész ahová tartozol,sőt még akkor is van olyan kezelés amiért fizetni kell :S
2012. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem fogászat. :)
2012. szept. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!