Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dühös orvos! Mit gondoltok,...

Dühös orvos! Mit gondoltok, mennyiben volt igaza?

Figyelt kérdés

Át akartam magamam iratkozni gyógytestnevelésre az ortopédorvosnál. Eddig is gyógytesire jártam, most megint kellett igazolás. Hó végéig lehet leadni a papírt az iskolában egyébként. Szóval elmentem háziorvoshoz, aki beutalt engem ortopédiára. Az ortopédián pedig azt mondták, hogy csak hetek múlva van időpont, így visszamentem a házidokihoz és ráirattam a beutalóra, hogy sürgős, ugye a határidő miatt. Így egyből kaptam időpontot.

Na hát az ortopédorvos jól le is cseszett engem, hogy honnan van nekem ez a beutaló sürgős jelzéssel? Mondtam, hogy határidőre kell az orvosi papír (péntekig), azt mondta, hogy de neki ehhez mi köze van?! Hát normáális ez a háziorvos? Ez beteg! 100 éves betegek ki tudják várni a sorukat, maga meg nem is beteg!! Másnak ezen a táppénze múlik!!!

Kifelé menet még "csókoltatta" a háziorvosomat.


Igazán szörnyen éreztem magam, mivel belátom, hogy részben iagza volt, de nagyon rosszul esett ez a leszídás. Háziorvoshoz előbb kellett volna mennem, akkor kaptam volna az ortopédiára is normálisan időpontot, de azért nem tudtam előbb menni, mert szabadságon volt. Próbálkoztam, hogy akkor helyettes, vagy másik orvos adjon beutalót, de elküldtek. Ezért csak most mentem háziorvoshoz, és csak most tudott beutalót adni.


Ti mit gondoltok?


2012. szept. 25. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
elküldtem volna a halál f@szára az ortopéd orvost. Mondtam volna neki amíg az én pénzemből mereszti a seggét a semmiért adok pofa be!
2012. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza is volt meg nem is. A rendelési időt tényleg betegektől vontad el. De ezt beszéljék meg az orvosok egymás közt.
2012. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nevem-senki válasza:

Szerintem örüljünk, h van mèg orvos az orszàgban. Ilyen bérek, és ennyi munka mellett...

Írod, megérted, hiszen rèszben igaza volt..., akkor mi a gond és miért mentegeted magad, h DE...

Nincs De! Alázat van, kedves mosoly van és néhány mondat, h sajnálod, legközelebb körültekintőbb leszel. Ennyi! Szerintem csak nézett volna ki a fejéből.

2012. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaza van teljes mértékben
2012. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első, kultúráltabban is kifejezhetted volna magad..

Szerintem azt azért nem mondhatjuk, hogy az orvosok semmit nem csinálnak, engem is megvizsgált. Alig kapnak pénzt.

Nem mentegetni akartam magam, csak leírtam a teljes történetet. Nem azt várom, hogy mindenki azt írja "jajj igazad van, csúnya orvos", hanem tényleg a véleményekre vagyok kíváncsi, azt is meg lehet írni, ha nem nekem van igazam.

2012. szept. 25. 11:48
 6/8 nevem-senki válasza:
No, ez így helyes! :)
2012. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaza volt, nagyon is. Mások hónapokat várnak úgy, hogy tényleg bajuk van. Neked meg a hülye házidoki ráírja a sürgős jelzést, holott baromira semmi bajod nincsen.

Gondolj bele a fordított helyzetbe! Ha te lennél beteg...


Egyébként a doki nem rád volt mérges, hanem a háziorvosra. Csak mivel ő nem volt ott, így rajtad töltötte le. Ami lehet, hogy nem fair, de mivel a házidokival nem tud beszélni, így nyilván neked mondja.

2012. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza volt, de ettől még nem értek egyet a stílusával. A kérdező valószínűleg fiatal tizenéves, normálisabban is el lehetett volna neki mondani, hogy ha nem ment el időben időpontot kérni akkor magára vessen. Valószínűleg az iskolában is meg lehetett volna beszélni, hogy annyira tele az ortopédia, hogy csak x időpontra kaptál időpontot, nézzék el neked azt az egy hetet.
2012. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!