Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet csinálni a benőtt...

Mit lehet csinálni a benőtt körömmel?

Figyelt kérdés
A nagy lábujjamon be van nőve a köröm mit lehet vele kezdeni? Voltam vele pedikűrösnél, raktam rá paradicsomot és az egyik lábujjamról kivágták a vadhúst csak az orvos elb*szta és hagyott egy köröm darabot amitől nem tud visszanőni a köröm a körömágyba, ezért félek még egyszer elmenni (bár fájni nem fáj, csak hát nem a legszebb látvány, hogy nincs rendesen benőve a köröm). Már vagy 2 éve be van gyulladva a nyárra elmúlt, de most újra begyulladt.

2012. okt. 2. 20:07
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Szerintem a legjobban teszed, ha speciálisan gyógypedikűröshöz mész, aki segít kinöveszteni. Én is pont ebben vagyok benne. Nem kevés idő, de ha kivágják, attól csak átmenetileg oldódik meg a gondod. A cipős időszak meg amúgy sem használ.:(

2012. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nyáron nem volt semmi baja, pedig egész végig cipőt hordtam. Én is néztem ezt a spange körömszabályozást ezt fogom majd kipróbálni.
2012. okt. 3. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a körömszabjájzó nem ér semmit hidd el nekem már rakták fel okát és semmit nem segít.Nekem csak a lézeres műtét segített utána soha nem nőtt be.
2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!