Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell tennem, ha háziorvost...

Mit kell tennem, ha háziorvost szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
Ma végképp elegem lett a háziorvosomból, váltani szeretnék. Mit kell hozzá tennem? Kell valamit személyesen intéznem, vagy elég ha felkeresek egy másik orvost és majd ők lerendezik egymás között?

2012. okt. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A másik orvost fel kell keresned, hogy fogad-e, ha igent mond, elvileg már ő elintézi a többit (kikéri ő a kartonodat a régitől, a régi meg köteles eljuttatni hozzá).
2012. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tehát akkor hál'istennek nem kell odatolnom a képem a jelenlegi dokimhoz magyarázkodni, ez a lényeg.
2012. okt. 5. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszont ezt sajnos úgy tudom,felkeresed az új dokit,és ha fogad, te kéred ki a kartonod,és te viszed új helyre. Persze a régi dokid köteles kiadni.
2012. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az újonnan választott doki asszisztenciája intézi.
2012. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne, hogy megkímélhetem magamat egy kellemetlen beszélgetéstől. Néhány éve, amikor betöltöttem a 19-et és háziorvost kellett választani, akkor elintézte a gyerek és a háziorvos egymás között ezt a témát. Remélem most sem lesz ez másként.
2012. okt. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!