Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, h milyen papírok kellenek ahhoz, hogy TB-t tudjak igényelni?

Figyelt kérdés
Még tanuló vagyok.Nagyon fontos lenne,mert állandóan attól rettegek,h valami történik velem és nem tudok dokihoz menni és amúgy sem ártana kivizsgáltatnom pár panaszom. Persze jövő héten elkezdem az ügyintézést és mikor először bemegyek,már jó lenne tudni,h miket vigyek be. Válaszokat előre is köszönöm
2012. okt. 7. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tanuló vagy miért akarsz "igényelni"?
2012. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nincs egyáltalán betegbiztosításom Magyarországon. Határon tuli magyarnak születtem,apukám magyar állampolgár,viszont én még csak a héten kaptam meg az állampolgárságit. Már 2 éve itt élek,főiskálán tanulok. De eddig ameddig nem voltam magyar állampolgár,addig a sulli nem biztosított tb-t.Ezért szeretném most igényelni,h nekem is legyen a lehető leghamarabb.
2012. okt. 7. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. A Magyarországi lakóhelyed szerint illetékes Egészségbiztosítási Pénztárnál vagy a Nemzeti Adóhivatalnál részletesen tájékoztatnak mindenről.
2012. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!