Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyéksérv műtétnél mire...

Lágyéksérv műtétnél mire számíthatok? Meddig kell kórházban lenni?

Figyelt kérdés
Akinek tapasztalata van ossza meg velem legyen szíves!

2012. okt. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan műtik.


Laparoszkópia vagy felnyitnak

Ill. lesz hálóbeültetés vagy nem.


A hálóval a leggyorsabb, felnyitással a leglassabb gyógyulás. (Hálót laparoszkópiásan ültetnek be)

2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudok semmit, majd pénteken megyek egyeztetni a dokival. Addig is akinek tapasztalata van, ossza meg velem legyen szíves!
2012. okt. 11. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
engem 3 éve műtöttek. Reggel bementem, este itthon... ilyen 24 órás sebészet volt egy magán kórházba, de kevesebb pénzembe került, mint egy normál kórház, mert ott elosztogatsz pénzt mindenkinek....
2012. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

és mennyi idő volt mire életed visszatért a rendes menetébe? sportolás cipekedés stb?

hány hét?

mert a kórházat elhagytad az ok, de utána még egy jó ideig semmit se nagyon csinálhattál.



Reggel bementem, este itthon... ilyen 24 órás sebészet volt egy magán kórházba

2013. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mire minden oké teljesen az kb 1,5 hónap, de 3 hét után már nagyon sokmindent lehet csinálni..
2013. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!