Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állandó, mindennapos orrvérzés...

Blnky kérdése:

Állandó, mindennapos orrvérzéssel mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés
Korábban már kiégették az ott lévő hajszálereket, de úgy tűnik hiába.Újra és újra előjön, már több éve. Hol alvás közben, hol tömegközlekedésen, orrfújásnál,akármikor akárhol.Rohadt idegesítő

2012. okt. 11. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
vérnyomásodat nézted már?
2012. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán van más lehetőség tudomásom szerint. Valószínűleg azok közé tartozol, akik gyenge falú hajszálérhálózattal rendelkeznek. Egy labort azért nem ártana nézetni.
2012. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is így vagyok, éppen vérzik most is, és ebben a pillanatban lett elegem, már több éve van így.. Naponta egy, két, de van, hogy három alkalommal is vérzik.. És ez kb 5 éves korom óta van így.. Valamit már szeretnék csinálni vele.. Ez a hajszálérégetős dolog hogy működik?

Ja, 16/F

2012. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne ismét felkeresned fül-orr-gégészt, hogy nincs-e kóros ér az orrodban.

Lehet, hogy nem ártana egy kis érfalerősítő kezelés (Rutascorbin, C-vitamin).

2012. okt. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
rutascorbin az jó rá + magas vérnyomás is okozhat orrvérzést arra nagyon jó egészséges és olcsó megoldás a fokhagyma naponta 2-3 gerezdet szoktam ennu újabban mert nekem is sűrűn van orrvérzésem de azóta már nem. szóval a rutascorbint meg a fokhagymát ajánlanám.:)
2013. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!