Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kis "dumó" van a fülemben,...

Kis "dumó" van a fülemben, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve egy kis dumó van a fülem alsó részébe, a fülbevaló lyuk mellett. Valószínűleg egy bizsu ékszer megszúrhatta vagy vmi...azóta arany van a fülemben de a dumó nem tűnt el.Mit lehet ezzel tenni, ill. mi ez pontosan? Ha orvoshoz megyek hogy távolíthatják el? S azok után hordhatok bizsut? Mert a másik fülemben is szokott bizsu lenni, de annak semmi baja nincs.

2012. okt. 11. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem gyulladt be valamikor a füled a fülbevalótól? Nekem azért van benne dumó hogy a szavaiddal éljek :D Nekem összesen 4 van. Szerintem benne maradt a genny (nem tudom máshogy mondani) Azóta én nem hordok fülbevalót mert ha már az orvosi fémtől is begyullad akkor mit csinálhatnék. Ha nem zavar nem fáj akkor szerintem ne foglalkozz vele
2012. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!