Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet az hogy sürgösségi...

Hogy lehet az hogy sürgösségi ellátáson a Mária utcában egy óra várakozás után sem kapott a kedves párom ellátást a szemészeten, pedik az orvosnak felszolt a portás mert se nővér se orvos . Na ilyenkor az adófizetők érdekképviselete kicsoda?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 07:16
 1/2 SzilKa ***** válasza:

Úgy lehet, hogy ott mindig millió a várakozó beteg (többnyire sürgősségi szintén) és kevés az orvos... Ahhoz képest még egész jól haladnak a betegekkel, 2 óra alatt sorra lehet kerülni.


Érdekképviselet? Lehet örülni, hogy van még itthon egyáltalán orvos, aki ellát, nem kellene még őket fel is jelentgetni. Legközelebb hívjatok mentőt, ha nagyon nagy a baj.

2012. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A betegjogi képviselő is orvos. Holló a hollónak nem vájja ki a szemét.

Addig vártam a Mária utcában, amíg elmúltak a tüneteim. Hazazavartak ellátás nélkül. Szerencsére találtunk egy nyugdíjas szemészorvosnőt magánpraxissal, aki kapásból eltalálta a megfelelő gyógyszert.

Nem tudom él-e még Dr. Lovas Edit. Kilencven fölött lehet.

Amikor utoljára találkoztam vele, egy Fotex üzletben fogadott.

2012. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!