Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet? (SOS Folyt lent)

Mitől lehet? (SOS Folyt lent)

Figyelt kérdés
Hamsenésem van 2 hete rengeteget idegeskedek ez miatt lehet? :( vagy rák ? most is kéne de nem megyek el 18 éves vagyok
2012. okt. 14. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ha kell menj el.... nem valószínű hogy rák, egyáltalán hoyg juthat rögtön ez az eeszedbe??? Ez valami virus. gyakori dolog. igyál normaflort vagy kaukázusi kefirt, ha nem segit menj orvoshoz, nehogy kiszáradj mert baból lehet baj.... Nem hiszem hogy szeretnél kórházba kerülni infúzió kúrára.
2012. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De néha begörcsöl a hasam és ennyi :'( rengeteget idegeskedek nem kell de mikor ...nom kell akkor érzem hogy nem az jönne
2012. okt. 14. 21:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindennap full ideg vagyok ez miatt lehet? Szépen irom egy gyereknek hogy mikor lesz vége az utolsó orának és akkor ok kit érdekelsz? ....
2012. okt. 14. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
igen lehet az idegeskedéstől is.
2012. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ennyire? :'( :'( de olyan érzésem van mint amikor éhes vagyok igy korog :'( vagy cigitől?
2012. okt. 14. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Gasztro 825 nevű probiotikum le fogja állítani. Rendszeresen kell szedni legalább 3 hónapig.
2012. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is az idegtől volt, és majdnem 1 évig tartott...

Rákra viszont még csak ne is gondolj! Egészséges vagy, ez csak átmeneti dolog, minél jobban rágörcsölsz, annál rosszabb lesz.

2012. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jo:'(
2012. nov. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!