Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van-e Itt Biológiában, Biokémi...

Van-e Itt Biológiában, Biokémiában, Sejt-Biológiában jártas, doktorátussal rendelkező ember?

Figyelt kérdés

Van ez a Lugosítás/savasítás kúra.

Szerintem nem egészséges(biztos vagyok benne hogy nem),de a környezetem etetné velem:(.

Arra szeretném megkérni az itt jelen lévőket, hogy akinek módjában áll, adjon már nekem 1-2 tanulmányt a kúráról(lehet szakmai is meg fogom érteni:D).

előlre leszögezem, hogy VALÓDI tanulmányt szeretnék látni, nem a google-ból belinkelt vackot.

Előlre is köszönöm.

Tess


2009. aug. 7. 07:52
 1/4 Kathrin01 ***** válasza:
Szia, bár nem vagyok biológus, de sem a túlzott savas és lúgos kémhatás nem tesz jót a szervezetnek. Igen, a lúgosítás is okozhat kárt, pl.rákot. A szervezetben számos helyen savas a kémhatás,pl.gyomor, hüvely, ezt nem szabad felborítani. én az egészséges táplálkozásról írtam a szakdolgozatomat és az egészséges táplálkozás témakörében rendkívül sok cikket találsz. Bocsi, h nem linkelek.
2009. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy sokat találnék, de nem igazán elfogadott és visszakereshető forrásból...
2009. aug. 9. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz komoly tanulmányt találni mert az egész egy áltudományos maszlag.
2009. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de azért érdekelne...
2009. aug. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!