Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány éves kortól lehet gyermek...

Hány éves kortól lehet gyermekorvostól felnőttorvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 17:59
 1/4 anonim válasza:
0%
19, SZÜLINAPODTÓL.
2012. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Berti_92 válasza:

Hát 18 hivatalosan, de lehet még húzni halasztani, ha nem akarsz váltani:) Én anno már 19 is elmúltam, és akkor mondta a régi dokim h most már muszáj kiadnia a kartonomat, mert hivatalosan rég nem tartozhatnék hozzá:D Aztán a felnőtt doktorom meg csodálkozott h hogyhogy csak most adom le neki a kartonomat, eddig hol a fenében voltam :D

Szerintem ritka az a doki aki páros lábbal rúg ki amint 18 lettél h mostmár 'húzzál innenn, nem hozzám tartozol' :D

2012. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, mikor gyerekről felnőttre mentem. ( bár ennek oka volt).

Viszont :járok neurológiára is 12 éves korom óta. 20-21 lehettem, mikor közölték gyerekneurológián, hogy most már át kellene mennem felnőttre :)

2012. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lolka&bolka válasza:

Gyermek háziorvostól felnőtt háziorvoshoz:

úgy tudom, betöltött 14 éves kortól lehet, betöltött 19-től kötelező.

2012. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!