Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A szembe adott injekció...

A szembe adott injekció mennyire fáj?

Figyelt kérdés
műtét előtt gondolom adnak érzéstelenítő injekciót azt nem tudom hova a szem mögé vagy bele.

2012. okt. 16. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
:DDD Majd mesélj.
2012. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előtte kapsz szemcseppet mindenképpen, így semmit sem fogsz érezni :)


Maga a látvány mondjuk pocsék... De legalább nem fáj :)

2012. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem injekciót adnak, hanem érzéstelenítős szemcseppet.
2012. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Persze majd szembe kapod az injekciót?Meg is vakulnál
2012. okt. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom hova kapom ezért kérdezem utolsó válaszoló:) és,hogy érted ,hogy a látvány pocsék?
2012. okt. 17. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha belegondolsz, a hideg futkározik a hátadon, és elég kellemetlen, de adnak előtte érzéstelenítőt... szerintem.
2012. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wincho válasza:

Bár nem mostani a kérdés, mindenképp válaszolok, ha esetleg valaki ezt a kérdést látná...

"Persze majd szembe kapod az injekciót?Meg is vakulnál" --> válaszolónak: nem, nem vakul meg. Decemberben szivárványhártya és sugártest gyulladásom volt. Jártam a közeli szemészeten, ott kaptam 6 !() db injekciót a szemembe, ebből 4-et a szemgolyómba!! 2-őt pedig a szemhéj alól... utána a kórházban ismételten kaptam 6-ot, ma pedig megint egyet szemhéj alól...egyáltalán nem fáj, akkor, ha rendesen el van érzéstelenítve (Lydocain szemcsepp formájában érzéstelenítik)... mondjuk a 13 injekcióból egyszer nem érzéstelenítette el jól, és az brutál volt... Szóval nem kell tartani, mindenki ijedezik, hogy Jézusom, bele a szembe??? Igen, oda (nem a pupillába hanem a fehér részbe) de nem fáj! És inkább szúrják, mint hogy megvakul... mert ha olyan a probléma, és nincs normálisan kezelve, na, akkor tuti megvakul...

2013. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!