Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megcsúszott a kés ma zöldség...

Megcsúszott a kés ma zöldség pucolás közben és a csuklómba szaladt a hegye. Egyből elkezdett vérezni. Fáj azóta is és ha kicsit is megerőltetem akkor iszonyú a fájdalom, lehet valami baj?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a szöveget még nem hallottam öngyilkire, de nem rossz!
2012. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsi a seb, akkor jódozd be, pár napig biztosan fájni fog, de ha mélyebb akkor nem ártana elmenni a sebészetre, főleg ha inakba, vagy izomrészbe ment.
2012. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát te nem vagy normális.Szerinted véletlenül nem történik ilyesmi.Család anya vagyok és ilyen eszembe sem jutott.
2012. okt. 25. 16:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm a választ.Nem tudom milyen mélyre mehetett.A seb elég pici.Mivel csak épp a hegye szaladt bele.
2012. okt. 25. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak fertőtlenítsd le és tegyél rá tapaszt, sajnos a kicsi sebek is fájnak, néha be is gyulladnak, ilyenkor Tetran krémmel szoktam bekenni. Én is családanya vagyok, sérülgetek, megégek párszor. :-)
2012. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, mutasd meg egy orvosnak.


Én úgy jártam a múltkor, hogy mosogatás közben kettényílt egy repedt tányér, és beleállt a csuklómba...nagyon megijedtem, elkezdett folyni a vér...rögtön felkeltettem az alvó páromat, de szerencsére nem lett nagyobb baj belőle.

Azóta is ott van a jobb csuklómon egy forradás.

2012. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Szerencsére már nem fáj.Utána betadinoztam és tettem rá sebtapaszt is kicsit meg volt dagadva,de már kezd elmúlni.Csak akkor azért is volt rossz mert van egy 10 hónaposom és emelgetni kell és hát akkor nagyon fájt,de mint mondtam szerencsére már semmi gond.

2012. okt. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!