Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miből áll egy fizikoterápiás...

Miből áll egy fizikoterápiás kezelés, hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, jobb oldali zsibbadás, végtagfájdalom és erős fejfájás panaszok után nyaki idegzsábát állapítottak meg, plusz meszesedést és kopást. Fizikoterápiára és gyógytornára lettem kárhoztatva, mit takar pontosan a fizikoterápia? Azon kívül semmi felvilágosítást nem kaptam, hogy Flector gélt vinnem kell magammal.

2012. okt. 29. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az mindenkinél más, általában megmasszírozzák a fájó testrészt, meg tornáztatják.
2012. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kárhoztatva??? Nemár! A fizikoterápia jó dolog, szokták szeretni a betegek. Én is valószínűnek tartom, hogy masszázs is lesz, de UltraHangos kezelést is el tudok képzelni.
2012. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam kárhoztatást, mert más sem hiányzott most az életembe, csak ez. De ha jót tesz, akkor mindenképpen megéri. Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!