Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszatérő hugyuti problémával...

Visszatérő hugyuti problémával kapcsolatban tanácsot kérnék? Tea nem jó, vizsgálat:ok.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen problemarol van szo?
2012. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagy dózisban C-vitamin, és probiotikummal helyretenni a bél rendszer flóráját.Ha ott eltolódás van / pl többszöri antibiotikus kúra miatt/ könnyen visszajuthatnak a túlsúlyban lévő baktériumok a húgyutakba.
2012. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szedek folyamatosan vitaminokat mivel 1hónapban egyszer megvan ez a felfázásnak mondható dolog iszom közbe az actimeleket.most szedek uro-vaxam kapszulát.
2012. nov. 1. 14:42
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha élsz nemi életet, fontos a partner kivizsgálása, akkor is ha tünetmentes, mert lappanghat pl. a prosztatájában bacilus.

Szex után, mindig menj el pisilni és mosakodni.

Továbbá, a műszálas bugyikat dobd ki, vegyél pamut bugyit, ne hordj tangát.

Használj külön törölközőt a szeméremtestedre, nem helyes ugyanazzal a törölközővel törölni, amivel a popsit töröljük.

Törölközőt, fehérneműt, magas hőfokos célszerű mosni.

Használj intim mosakodót ha eddig nem tetted.

A bélflóra erősítés tényleg jó, és szükséges.

A teafa olaj csodaszer, cseppents egy cseppet a bugyidba minden reggel.

Nagyjából ennyi jut eszembe, ha ez nem segít akkor meg tudom adni egy pesti JÓ urológus számát privátban.

2012. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 DrFaktor válasza:

Mi lenne az a probléma?


Bakteriális eredetű, enyhébb fertőzésekre jó a vörösáfonya. Jó a leve, vagy maga a gyümölcs, de koncentrátumként, kapszula formában is kapható (pl. a DM-ben). E mellett pedig sok-sok folyadék (víz, tea, stb., napi több liter)

2012. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Ezt az oldalt nézd meg

[link]

2012. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Az előző vagyok.A hüvely flóra sok esetben károsodik ( nemi élet kapcsán - savas , lúgos vegyhatás , tehát sérül ).Helyreállítására használj intim mosakodó gélt ,Pl: Lactacyd feminát- szappan helyett és hetente egyszer hüvelyöblítést Lactacyd hüvelyöblítővel ( gyógyszertárban segítenek! - tényleg nagyon jól kezelhető így ).
2012. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ne használj műszálas fehérneműt ( csak pamut- OK ). A műszálas befülleszt.
2012. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ziö válasza:

Nekem is ez volt. (nem szedtem rá gyógyszert, semmit)

Olvastam, hogy tőzegáfonya az jó.

De azt nem kaptam hirtelen, de kasvirágot azt igen.


kasvirág szirupot ittam, sokat. az nagyon erősíti az immunrendszert. Meg persze teáztam: csalán és zsurló


intim zuhany: először pezsgőtablettával. De ha nagyon gáz volt, égett, akkor tiszta víz, bele egyetlen csepp teafaolaj. Nagyon erős vírusölő. Az mindig rögtön segített.

Azóta nem volt ilyen bajom, most hetente egyszer intimzuhany, tiszta vízbe párcsepp almaecetet cseppentek. Természetes lúgosító.

2012. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Azt írod, hogy a tea nem jó! Milyen tea? Nagyon sokféle van, húgyúti betegség is sokféle. Mivel csak általánosságban írtál, ezért senki nem tud megfelelő megoldást. Én is csak teát tudok ajánlani, a bükki füves ember teáját:

gyorgytea.hu

A gyógyszereket nem szeretem, mert csak a nevében gyógyszer. Nem gyógyítanak meg és rengeteg mellékhatásuk van. A legrosszabb, hogy tönkreteszik a bélflórát, ahol pedig az immunrendszerük 70 %-a van. Élj egészségesen, ne használj semmit, amiben az emberi szervezetre káros anyagok vannak /gyógyszerek, kész- és félkész ételek, háztartási vegyi áruk, gabonafélék, tej- és tejtermék, répacukor, margarin és még sorolhatnám/. Így a betegségek is el fognak kerülni. Ezt tapasztalatból írom, ha érdekel, akkor nézd meg:

tenyek-tevhitek.hu /dr Szendi Gábor honlapja/,

antalvali.com /itt teljesen tiszta kozmetikumokat, táplálékkiegészítőket, élelmiszereket stb lehet kapni/

jomtom.hu /ez is egy webáruház/

Mindenki úgy él, ahogy jónak látja. Nem kell mindent elfogadni másoktól. Két éve élek úgy, hogy kerülök minden károsat. Azóta nem kell már szednem gyógyszereket, megszűntek a betegségeim.

2012. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!