Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rehab. vizsgálaton/rokkant...

Rehab. vizsgálaton/rokkant nyugdíjhoz/ mit csinálnak hány orvos van bent és meddig tart ez az egész? Veszprémbe kell mennem de már előre izgulok, mert sok rosszat hallottam róla

Figyelt kérdés

#rehabilitácios vizsgálat #rokkantosításhoz
2012. nov. 7. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél nyugodt és határozott. Ha valakin látszik, hogy félős nyúlbéla, akkor azt szívatják is. Értsd: lekezelően beszélnek vele stb... Egy orvos van bent és egy vagy kettő asszsisztens. Elolvassa minden zárójelentésedet megkérdi mik a panaszaid. Ne hazudj :) mert orvos és megfog egy két kérdéssel. Nekem max 20 perc volt.
2012. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És neked sikerült? Azt hallottam le is kell vetkőzi 1 szál bugyira igaz ez? Ági
2012. nov. 8. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Sikerült, persze. De bármit adnék érte, hogy ne legyen bajom. Ha valaki rákbeteg az már 50% alapból... tehát ha semmi más nincs akkor is megvan. A vetkőzés attól függ, mik a betegségek, mit kell ellenőriznie az orvosnak.
2012. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem a derekamnál van gond málik szét a csigolya közti rész és elég 1 rossz mozdulat akkor már mozdulni sem tudok a másik a depresszio az utcára se tudok kimenni. Nem tudom sikerül -e de reménykedem benne! Gyógyítható a betegséged?Remélem igen Szia Ági
2012. nov. 9. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerepeket tekintve két személy van benn: egyik a hatósági orvos, aki kikérdez és megállapít - véleményez.

Az asszisztense is benn van, gyakran ő is orvos (nem feltétlenül "hatósági" orvos minősítésű).

2018. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!