Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol van olyan nőgyógyászat...

Hol van olyan nőgyógyászat Budapesten, ahova nem kell előre időpontot foglalni? Gyógyszert szeretnék felíratni.

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehová nem KELL, max. kivárod az utolsó bejelentkezettet is és akkor majd behívnak. Lehet, hogy a rendelés végén. Ezt bármelyik SZTK-ban megteheted.
2012. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) És például hova lehet menni a XIV. kerület környékén vagy a belvárosban?
2012. nov. 7. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába nézem az interneten, mindenhol előjegyzés kell :((
2012. nov. 7. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
A Blahánál van a Szent Rókus Kórház, oda én még eddig mindig előjegyzés nélkül mentem.
2012. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, itt tényleg nincs előjegyzés, viszont nem tudom ellátnak-e, mert nem abban a kerületben lakom.
2012. nov. 7. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem :-) Pest megyei illetékességű a Kórház, nekem anno azt mondta a doki (a főorvos), hogy ugyan nem oda tartozom, de ő nem szokott senkit elküldeni. Ez tavaly nyáron volt, azután még többször voltam nála.

Nem akarlak rábeszélni, de nekem nem volt rossz tapasztalatom ott.

2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2012. nov. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!