Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Torokgyík Tetanusz nagyon...

Torokgyík Tetanusz nagyon fáj? 12 vagyok és nagyon félek. Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Létszi igazat .Mindjart sirok annyira parázom.

2012. nov. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A torokgyík tetanusz ugyanolyan mint egy egyszerű oltás. Csak szúrást fogsz érezni

üdv:Dr.Balázs Norbert Ph.D gastroenteorológus

2012. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is erre az oltásra várok. nem félek mert az 1- mmr nem fájt egy picit csipett értem ezt a félelmet, mert én is átéltem az mmr oltás előtt. Halálfélelmem volt.remegtem és majdnem sirtam fiu létemre. de nem fájt. egy picit csipett csak éppenhogy az osztálytársaim, aki már megkapták is azt mondták hogy nem fájt. tényleg NE FÉLJ! nem halsz bele amúgy ezt már 1x jól kitárgyalták itt a gyakorin: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas.. Tudom, amíg nem tapasztalsz meg vmit, féllsz tőle, de utána hidd el, sokkal jobb lesz.én speciel várom ezt az oltást hogy "megszivathassam az osztálytársaim a müizommal"
2012. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes. Valaszokat.Egy dolog meg minding nincs rendben.Hogy csinâljam azt. HOgyh ne stress zeljem vegig az egesz hetem.Azt mondom magamban kb.Hogy fajni fog mint az mmr.Doktor úr az jobban nog fájni?
2012. nov. 12. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok azt mondd magadba hogy nem félek már ennyi idősen egy oltástól hiszen úgyis meg kell kapnod és utána úgyis megkönnyebbülve jössz ki é azt mondod hogy nem fáj tudom ezt az érzést értem én is átéltem És tudom milyen rossz így a bizonnytalanságban próbáld meg nem arra gondolni és mond magadba hogy ezt úgyis meg kell kapnod és hogy nem lehet annyira rossz és azt a picit meg túléled

értem nehéz mások véleményére alapozni, sőt ilyen tekintetben nm is lehet, de ha izgulsz annál rosszabb mert akkor az oltó látja rajtad hogy félsz és az elég ciki ilyenkor

azt kell mutatni hogy nem félsz

és gondolj arra hogy egy ilyen injekció nem is lehet olyan rossz xxxxDDD 12/F

.......

.......!

2012. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Kezdem egy kicsit lazítani.
2012. nov. 13. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy fiu vagy vagy lány? mikor kapod? majd számolj be
2012. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Holnaputan .Lány vagyok 12 ès mar kezdem legyőzni a felelmem.Bar az orvostol is fug.;)
2012. nov. 14. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett? megkaptad?
2012. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha!Nem érztem semmit..A baratnommel sikitozva mentünk ku hogy nem is fajt!JUHÚ !Amugy nagyon. Rendes vagy és Jó fej hogy bíztatál.Köcce! :b
2012. nov. 25. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:

na és ezért féltél ennyire de az a lényeg hogy túlélted

és nem fájt én kb. dec elején kpom és kifejezetten várom xxxxDDD

2012. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!