Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a különbség a körzeti és a...

Mi a különbség a körzeti és a házi orvos között?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Régen körzeti orvosnak hívtak azt, aki ma háziorvos.
2012. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan ahogy az első mondja.
2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

A körzeti orvosok a befizetett adóinkból kapták a fizetésüket.

A háziorvosi BT.-k és KFT.-k már rászakosodva rabolnak bennünket!

2012. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Semmi!

A gyógyítás egyiknek sem érdeke, hisz az egészségben semmi üzlet nincs

2012. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 glaslo1 ***** válasza:
63%

Csupán annyi, hogy amíg anno a körzeti orvos célzottan a betegséged gyógyítása érdekében a legmegfelelőbb gyógyszert írta fel miután diagnosztizált!

A mai házi" a gyógyszerügynökök ajánlataiból a legmagasabb

jutalékot ígérő termékét írja fel azzal nem törődve,hogy akár bele is dögölhetsz a mellékhatásaiba mivel megyéb bajod is lehet és annak nem éppen szerencsé ha fölturbózzák2!!!

2012. nov. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
A háziorvosnak érdeke, hogy elégedett legyél vele, ugyanis szabad orvosválasztás van, és bármikor elmehetsz egy másik orvoshoz. Én a gyerekorvossal jártam úg, hogy irtó flegma volt a gyerekeimmel és max 2 percet szánt 1 gyerekre, akkor is pl ,amikor már harmadszor vittem vissza az egy hónapos kisbabámat, hogy nem hat a gyógyszer , amit adott és már 2 hete beteg volt a kicsi, később meg nem akart influenza oltásra időpontot adni, mondván, hogy ráér az, ő inkább a betegekkel foglalkozik, na ekkor szépen átvittem a gyerekek TAJ kártyáját egy másik doktor nénihez, ahol kedves és emberséges bánásmódban részesülünk. Ha majd sokan átmennek máshova, majd akkor rájön (vagy nem).
2012. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Az elöttem szólónak annyit mondanék, hogy az orvoslásban nem a tudás, inkább a szerencse játszik szerepet! Azok a betegek, akiknek véletlenül ráhibázott a doki, istenítik Őt. Tehát minden orvosnak vannak betegei akik istenítik, és vannak olyanok akik ócsárolják.

Hogy veletek miért volt ellenszenves a doki? Erre csak te tudhatod a választ, ha kicsit körülnézel magad körül!

A másik, meg az, hogy lehet kedvesen is ártani másoknak, és lehet durván is segíteni nekik!( a nyálaskodás alapból összefügg az aljassággal)

2012. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Felháborító amiket itt irkáltok! Egy hónapos csecsemő, harmadszor orvosnál? A te fajtád inkább sintér, mint anya!
2012. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Te jó ég!!! Van még olyan ember, aki oltatni viszi a gyermekét?

Rettenetes az is, hogy vannak kötelező oltások, amelyek már a felvilágosultabb államokban nem kötelezőek, sőt ellenjavalltak.

Itt vagytok a neten, nem igaz, hogy nem olvastátok a sok oltás elleni cikket, nem láttátok a videókat!

Az én gyermekem, ha beteg volt, nem vittem orvoshoz soha, hanem kihívtam. Nem voltam gazdag soha, de arra volt pénzem mindig, hogy a kicsinek állandó orvosa legyen, aki kéthetenként megvizsgálta, ha volt gond, ha nem, és ha beteg volt akkor kijött, mindegy milyen nap volt.

2012. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!