Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elrákosodhat? Körömmel megsért...

Elrákosodhat? Körömmel megsértettem a nyakamon lévő kiálló anyajegyemet. (majdnem leszakadt) eléggé vérzett is. Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ragaszd le (vissza a helyére) óvatosan egy steril sebtapasszal. Nézegesd a következő néhány napban, és ha vérzik, vagy hireteln növekedésnek indul, vagy torzul, akkor azonnal menj egy bőrdokihoz.


Általában nem szokott velük semmi gond lenni, "visszaragadnak". De az óvatosság nem árt, úgyhogy azt ajánlom, egypár napig figyelj rá kicsit jobban. És nyugi! Nem lesz semmi gáz!


Bármi van, a dokik azonnal tudják, mit kell vele tennie, és nem fog elrákosodni. Ettől még élhetsz 100 évig is. :)

2012. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy bőrgyógyászt és ő megnézi. A véleménye a mérvadó.

De szerintem le kellene szedetni, mert ez máskor is előfordulhat.

2012. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább leszedetném, az a biztos. De ne ijedj meg, nem féltétlen van baj:)
2012. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sérült az anyajegy, jobb leszedetni.
2012. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!