Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Főként Kecskeméten, de akár...

Főként Kecskeméten, de akár az ország bármely pontján tudtok ajánlani altatással foglalkozó fogorvost/klinikát?

Figyelt kérdés

Egészségügyi és egyéb problémák miatt az elmúlt időszakban rohamosan megromlottak,meggyengűltek a fogaim.

Nagyon félek a fogászati kezelésektől! Tudom hogy nem kell félni,meg hogy ki lehet bírni,de sajnos én akárhányszor jártam életemben fogorvosnál,mindig rosszul voltam.Szédülés,hányinger és egyéb pánikrohamhoz hasonló dolgok jöttek rám mindig és ez nagyon rosszul érintett,bárhogy is próbáltam nem tudtam ellene mit tenni,egyszerűen a hangok és a környezet ezt váltja ki belőlem.

Nagyon szépen kérem aki tud megbízható,barátságos és árkategóriában is nem a legdrágábbak közé tartozó fogorvost,az tiszteljen meg válaszával! Köszönöm!



2012. nov. 22. 04:34
 1/2 anonim ***** válasza:
talan budapesten az asztorianal van egy maganrendelo es ott ugy tudom lehet kerni altatast de nem ismerem oket es valoszinu megkerik az arat :-(
2012. nov. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dentalion.hu
2012. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!