Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mi? (folyt lent) SOS

Ez mi? (folyt lent) SOS

Figyelt kérdés
már kb 1 hete fá ja tokrom fá ja fejem az arcom a fogaim meg most nehezen látok homályosabban nem vagyok lázas de fáj az arcom mind két oldalt és nnagyon náthás vagyok
2012. nov. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladásod van.Hétfőn doki, kapsz antibiotikumot. Súlyos esetben is egy hét és teljesen elmúlik.
2012. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel arcüreggyulladás,tipikus tüneteid vannak. ha előrehajolsz és közben úgy érzed ki akar szakadni az arcod, akkor egész biztos az.lehet próbálkozni otthon infralámpával, gőzöléssel, de nekem már jóideje csak az antibiotikum hozza helyre. jobb ha lát orvos
2012. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor jó ugye ez nem sulyos? vagy nem kell fel szurni? augmentinre allergiás vaogyk
2012. nov. 24. 21:00
 4/7 A kérdező kommentje:
ki akar + ropog a fülem
2012. nov. 24. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre, ott írnak fel antibiotikumot! Van olyan antibiotikum amit allergiásoknak írnak fel. Ne felejtsd el mondani a dokinak, hogy mire vagy allergiás!
2012. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ugye nem szurják fel? :'(
2012. nov. 24. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
azért az nem úgy megy hogy diagnosztizálják hogy arcüreggyulladás,aztán irány a fülorrgégészet felszúratni.. az csak végső megoldás ha többféle gyógyszer után sem tisztul az arcüreg. nyugi,valszleg nem szúrják fel.
2012. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!