Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » BETADINE KENŐCS JÓ ARANYÉRRE?

Ginagina kérdése:

BETADINE KENŐCS JÓ ARANYÉRRE?

Figyelt kérdés

Eddig Hemorid kenőccsel próbálkoztam,de nem nagyon vált be. Betadine pedig van itthon.


Azt írják róla, hogy kórokozók széles köre ellen hatékony, fertőzések helyi kezelésére és megelőzésére alkalmas, bakteriális bőrfertőzések kezelése, valamint felülfertőzött bőrfekélyek és felfekvések gyógyítására is.

Ezért gondolom, hogy esetleg jó aranyérre is.



2012. nov. 26. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyérre szerintem nem való.Párom Reparont használ.Néha szed rá Detralexet,csak az drága:(
2012. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem se jó.
2012. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó. A Betadine baktérium ölő és hámosító. Az aranyér nem bakteriális fertőzés miatt alakul ki. Ha nincs otthon speciális aranyérre való kenőcs, akkor valamilyen gyulladáscsökkentő krémet keress.
2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A betadine nem aranyérre való. Kipróbálhatod, szerintem ártani nem árt, de meggyógyítani sem fogja. Rectanal aid még nagyon jó aranyérre.
2012. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LidoKain ***** válasza:
Abban az egy esetben jó rá, ha kifakad, h ne fertőződjön el, mert az elég kényes terület, de a doxiproct kenőcs az hamar leviszi az aranyeret..nekem bevált és nem is drága!
2013. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!