Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szúnyogcsípés szerű kiütések...

Szúnyogcsípés szerű kiütések vannak a lábfejemen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdődött el, először szúnyogra gyanakodtam, de mikor már egy hónapja sem múlt el, és mindig egyszerre minimum 10 volt a lábfejemen, akkor már sejtettem, hogy az nem lehet. Szedek gyógyszert is, amit kb. akkoriban kezdtem el emelt adagban szedni, mikor ez megjelent, akkor egy idő után abbahagytam, hátha amiatt van, de hetekkel utána sem múlt el. Van egy macskám, azt is már kivizsgáltattam, nincs benne semmi rovar, meg amúgy is, 10 meg van, nem hiszem, hogy allergia lenne, mert akkor már biztos régebben kijött volna. Mi okozhatja akkor mégis? Teljesen olyan, mintha szúnyogcsípés lenne.
2012. dec. 1. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:
probalj meg calcium sandozt inni egy heten at. es esetleg egy alleegia vizsgalatot csinaltatni. a gyogyszert mire szedted? hany hetig szuneteltetted?
2012. dec. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Atarax-ot szedtem, napi 2x2-t alvási és idegi problémára, 2 hónap után hagytam abba, most egy hónapja, hogy nem szedem.
2012. dec. 1. 05:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszertől van, hanem a lábbelitől, ekcémás Ftorocort kenőcsöt írassál fel az orvossal. Recept köteles. Kétszer bekened, elmúlik. Cipődet cseréld le.Sok rossz műanyag cipőtől lehet. Vegyél bőr cipőt. Tovább is tart, na meg nem okoz ilyen kiütést. Edző cipőt felejtsd el, Vagy ha abba jársz dolgozni, váltsd le munkába, ne abba főjön a lábad
2012. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!