Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzt adjak?

Mennyi pénzt adjak?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnénk a férjemmel. Petevezeték elzáródásom van (egyik teljesen, másik részlegesen zárt, kissé átjárható )és lombik programra küldött a helyi rendelőintézetes Doktor úr. Interneten körbenézve arra gondoltam, hogy megpróbálom megműttetni magam, hátha feloldható az elzáródás. Találtam egy szimpatikus orvost és elmentem a magánrendelőjébe. Úgy látta hogy érdemes műteni, már csak azért is hogy legalább megtudjuk, mi zárja el. A végén rákérdeztem hogy mennyibe fog kerülni a műtét. Ő azt mondta hogy ez TB alapon fog történni a kórházban ahol dogozik. (hastükrözés, és ha már ott fekszem úgyis altatva, csinál egy méhtükrözést is. ) így én rákérdeztem hogy ő mennyit kér, hiszen mégiscsak a magánrendelőjébe mentem. (szeretem az egyenes beszédet) Ő azt mondta hogy ezt rám bízza, amennyire én hálás vagyok, amennyit jónak látok. Szerintetek mennyi pénzt adjak? Tegyem függővé attól is hogy sikeres lesz-e a műtét? (mert arról mondjuk nem tehet ha van valami fejlődési rendellenességem pl. )
2012. dec. 1. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy álltok anyagilag és hogy ő mennyire rendes veled.
2012. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos nagyon rendes. Utólag is rákerestem a neten vélemények után kutatva, és biztosan rendes is lesz, mert az ő általa levezetett műtétek és szülések után 90%-ban jó véleményeket olvastam. Ketten együtt a férjemmel nettó 215 ezret keresünk havonta, de építkezünk. Ehhez a bérhez viszonyítva és a magánrendelést nézve teljesen elbizonytalanodtam hogy mennyit adjunk. Nyilván minden pénzt megér hogy gyerekünk legyen és ha gazdag lennék nem lenne kérdés mennyit adjak.
2012. dec. 1. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 20ezret adnék.
2012. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2012. dec. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!