Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez milyen gyógyszer? (kép)

Ez milyen gyógyszer? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egy marék ilyen bogyót adott az iskolaorvos, hogy vegyem be. Verekedés volt az iskolába és én is belekeveredtem... eltört az ujjam és azért adta. Mivel szívbeteg vagyok ezért nem szedhetek mindenféle gyógyszert, ezt sem vettem be. Amúgy sem fájt annyira a kezem. Mivel aktív sportoló vagyok ezért elég sok fájdalomcsillapítót ismerek. (nincs olyan hónap, hogy ne törne el valamim vagy ugrana ki..) De ezt még nem láttam...

Mi lehet a neve? Elméletben valami fájdalomcsillapító.



2012. dec. 5. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Rantudil 90mg
2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vagy Rantudil, vagy Donalgin.
2012. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A képen semmi felirat nem látszik, honnan tudnánk, hogy milyen gyógyszer? Ha azt mondom, C-vitamin, bekapdosod?

2. Miért nem az iskolaorvost kérdezed?

3. Miért nem mondod az iskolaorvosodnak, hogy szívbeteg vagy?


Megannyi gyötrő kérdés...

2012. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm! :)


Második:

1. Nincsen semmi felirat rajta, így kaptam. A doki csak a kezembe nyomta. Akármit mondasz rá nem veszem be! (mármint a gyógyszert)

2. Az iskolaorvos nincs a közelben.

3. Az iskolaorvosnak tudnia kéne, hogy szívbeteg vagyok csak éppen lesz@rja...

2012. dec. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!