Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lila folt az arcon, pár 1 -...

Biglaszlow kérdése:

A lila folt az arcon, pár 1 - 1,5 cm az egész, de 2 helyen is, pontosabban államnál van. Mi lehet ilyenkor a bajom? Nem voltam verekedésben az elmult időben nem ez a baj! Reggel 10:00 fele vettem észre.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Beütötted álmodban.
2012. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ugygondolom , hogy a reggeli készülődésnél észrevettem volna
2012. dec. 6. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2012. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:

Ha elmúlik, és nem lesz több, akkor ne törődj vele. De ha nehezen múlnak el, és még máshol is kialakulnak ilyen lila foltok, akkor mindenképpen érdemes kivizsgáltatni magad, mert valam vérképpel kapcsolatos betegségre utaló jel lehet.

A Julia Robertnek is van ilyen betegsége, de neki a lábán alakulnak ki folyton ilyen lila bevérzések.

2012. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!