Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdeklődöm, hogy Tárnok...

Érdeklődöm, hogy Tárnok András gasztroenterológus jön -e vissza Dr. Gimesi Anna helyett a gasztroenterológiai rendelésre Pécsre, a Gyermekklinikára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, fontos neked ez a kérdés, de ezt nem itt kellett volna megkérdezned.

Nagyon csekély az esélye annak, hogy éppen egy olyan orvos, vagy ápolónő nézi ezt az oldalt, aki a gyermekklinikán dolgozik.


Ha már volt kapcsolatod az orvossal, és azért keresed, akkor szerintem meg kellene próbálni az e-mail-címén megkeresni.

Megkerestem a honlapját, ott a Pécsi Tudományegyetem Gyermekklinika van megnevezve munkahelynek.

Persze, nem tudhatjuk, hogy mikori az oldal.


Én a te helyedben írnék neki, az e-mail-címet megtalálod az oldalon, és ha tényleg olyan jó orvos, mint ahogyan te gondolod, és olvasom, akkor válaszolni is fog.


[link]


Amikor elolvastam a kérdésedet, azon gondolkodtam, hogyan is tudnék segíteni, mielőtt kapod a kioktató válaszokat, és így találtam a fenti oldalt.

Tudom, hogy mennyire fontos, hogy olyan orvos vizsgálja a gyermekedet /mert gondolom, itt arról van szó/, akiben megbízol.

Üdvözlettel: Ági

2012. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, semmit sem ért.
2012. dec. 14. 11:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem Te döntöd el, hogy melyik kérdés fontos és, melyik nem. Majd, ha beteg lesz a gyereked és a 3. orvos vizsgálja, aki úgy megy el a Gyerekklinikáról, hogy ki se elemzi a vérképet és nyugodt lelkiismerettel távozik, akkor számodra biztos felértékelődne a probléma...
2012. dec. 14. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így értelmezted a válaszomat.

Kérlek, ne is válaszolj, mert ezt a kérdést törlöm a megválaszoltjaim közül.

2012. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titic válasza:
ugy tudom hogy áprilistól vissza jön a Tárnok doktor..
2013. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!