Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyuka társak, pénz nélkül...

Anyuka társak, pénz nélkül tényleg ennyire nincs eü. Ellátás?

Figyelt kérdés

17 éves lányomnak novemberben megfájdult a dereka,de úgy,hogy ülni nem tudott..Megmutatott a háziorvosnak,azonnal adott beutalót az ortopédiára a kórházba..Időpontot 5 hétre előre kaptunk..Pár nap múlva olyan fájdalmai voltak a gyerkőcnek,hogy muszáj voltam magánorvoshoz vinni..Sajnos,az állapota gyógytorna/terápiák/gyógyszerek/injekciók állapotára sem javult jelentősen,sőt pár napja erősödött a fájdalma.Az ortopédus szerint ez már reumatológiai probléma,reumatológiára március végére van szabad hely.

Karácsonyi ajándékokra szánt pénzből,szintén elvittük magánorvoshoz,aki kért röntgent,speciális vérvételt mr-t..

Ma lementem a háziorvoshoz,hogy adjon beutalót a fenti helyekre,mert ezeket már nem tudom finanszírozni..Közölte,hogy őt nemrég büntették meg,és az oep felhívta a figyelmét,hogy magánorvosi papír útján nem adhat beutalót,mert,akinek van pénze kifizetni a vizsgálatot,annak a többi diagnosztikát is magának kell fizetnie...

Tehát az egyetlen járható út,hogy kivárjuk a márciust és,akkor a helyi kórházban a reuma orvos kiírja a vizsgálatokat...


Nagyon fel vagyok háborodva,hát,ezért dolgozok lassan 30 éve...Akinek nincs pénze,az le van ...-va..


Mit tegyek?


2012. dec. 12. 17:56
 1/6 anonim válasza:

Menjetek be a kórházba, hogy akkora fájdalmai vannak, hogy nem bír magával.

Mondjuk a Szent Imrébe. Az ügyeletre. ott éjjel-nappal van sürgősségi, eddig mindig működött nálunk.:)

2012. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A röntgent azt lehet megcsinálják ott.

De az mr-t és a vérvételt biztos nem...A doktornő is ezt tanácsolta,de a másik kettővel nem tudom mi lesz..

2012. dec. 12. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sürgősségire kell menni. Szerintem MR-t is tudnak hamarabb intézni.
2012. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vérvételt tuti csinálnak, addig kb. hozzád sem szólnak, én voltam bent a kórházban így. De vigyetek hidegélelmet, nem gyors dolog. :D
2012. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem terhesen voltak epeköveim, fájdalmaim, amit a SZent Imrébe megcsináltak 3 óra alatt, arra heteket kellett volna várni. Be kell menni, és nem hagyni magad, akár osztályra felvetetni.
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem egy sima vérvételről van szó,állítólag nagyon speciális(magánban is vagy 40 ezer forint..)

mindegy,megpróbáljuk.köszönöm

2012. dec. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!