Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legjobb pajzsmirigyrá...

Melyik a legjobb pajzsmirigyrákkal foglalkozó egészségügyi intézmény Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már írtam ide kérdést, ebben a témában de ezt sajnos nem kérdeztem meg.


Anyukámnál most december elején pajzsmirigyrákot diagnosztizáltak vékonytűs biopszián.

Meg kell műteni. Az orvosa sajnos nem sebész is egyben, így nem műtheti,illetve annyit mondott, hogy karácsony miatt nem műtenek most, majd januárban felhív minket, a műtéttel kapcsolatban,és akkor megbeszélik.

Én ezt egy kicsit későinek találom, bár lehet én aggódom túl, szerintem nem!!! a neten olvasottak alapján a ráktípussal és anyunak lévő fajtával kapcsolatban!

Szeretnék olyan hozzászólásokat és véleményeket, hogy ki tud ajánlani, kinek volt nagyon jó véleménye egy-egy kórházról vagy ellátásról bármilyen egészségügyi, akár magán intézményben is a pajzsmirigyrákkal és a műtéttel kapcsolatban???? Az előző kérdésemben amit nem tudom hogyan kell ide csatolni, jó sebész-műtős de azért ehhez a ráktípushoz értő orvost keresek! Minden orvos és intézmény érdekelne Budapesten és vidéken egyaránt,akár magán is. Ne haragudjatok,de anyu orvosán kívűl én is szeretnék lépni ez ügyben, még ha fura is, hogy van orvosa és körbe érdeklődöm azért!Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 14. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Találtatok azóta ilyen orvost?
2014. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Városmajor utcai Intézetben körülnéztetek?
2014. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden Jót
2014. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!