Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy tízes skálán mennyire...

Egy tízes skálán mennyire fájdalmas, ha valakinek kificamodik a válla? Kórházban mennyi idő alatt teszik helyre, vagy műteni kell?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Miszerint kell beskálázni?

Ha 10: Az élve elégés,

9: tengerimalac lassan és apránként csontig rág, akkor

ezekhez képest 1-es.


De ha a szúnyogcsípés az 1-es, akkor a vállficam 10-es.

2012. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csinálnak rola 1 rongent ,es ha nem tort el vagy valami :D akkor meg fogja a doki és helyre teszi, nekem az kis ujam ment kis ,es fajt amikor vissza tette ,pont akkor volt ott 1 no akinek a vállat tette helyre ,és azt mondta, hogy amikor csinalta azt hitte be sz@rik a fajdalomtol ...szoval kinek hogy ja nekem kb 2 pillanat volt a kisujamat kihuzata ,aztan a tenyeremet meg fodta es meg rantota ,
2013. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fáj, de a sokktól meg az adrenalintól kevésbé érzed. Legalábbis nálam így volt. Mert oké, hogy első körben ülve elájultam, de utána annyira be voltam tojva, hogy jaj, most mi lesz, hogy ezren pörögtem, és kevésbé éreztem. Amúgy, amíg sorra kerültem, eltelt két óra, hát az nem volt akkora élvezet a morfium és az entonox ellenére sem.
2018. febr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!