Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy anyajegyem amit takar...

Diadalma kérdése:

Van egy anyajegyem amit takar a szemöldököm, nem látom deformáltnak de kicsit kidudorodik. Néhány napja elkezdett fájni és nem tudom mit csináljak, meg kell e nézetni? Hogyha megműtenék az mennyire lenne fájdalmas és egyáltalán hogy zajlana?

Figyelt kérdés

#anyajegy műtét börgyógyászat
2012. dec. 26. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, nézesd meg az összes anyajegyedet, abból nem lehet gond, és említsd meg hogy van az az anyajegy a szemöldöködnél és hogy mit javasol. A szakértőre kell hallgatni.


Én holnap megyek néhány anyajegyet leműttetni, de mindenhol azt olvastam, hogy pár perc az egész, fájdalommentes és általában szépen begyógyul a heg.

Viszont ha a szemöldöködnél lévőt le kéne vagy le szeretnéd szedetni, tudd, hogy utána azon a vonalon nem nő vissza a szőrzet.

2013. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!