Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Édesapámnál egy évvel ezelőtt...

Édesapámnál egy évvel ezelőtt polymyositist diagnosztizáltak. Szteroidot szed a kezelésére, de állapota egyre rosszabb. Tudna nekünk valaki egy megbízható szakorvost ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom édesapádat, de az orvostudomány mai állása szerint ezzel nem tudnak mást mint a fenti gyógyszerrel kezelni.

Ide nézz be:


[link]

2012. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy ezt

[link]

2012. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ismerjük ezeket oldalakat. Én személy szerint a kezelés lassú menetével nem vagyok kibékülve. Az olvasatom szerint nagy dózisú szteroiddal kezdik a kezelést, majd fokozatosan csökkentik le. Ellenben nálunk kis dózzissal indult és egy év után emelték a duplájára az adagot, úgy hogy 3 hónap múlva kell visszamennie és akkor vizsgálják meg újra...

Sajnos a gyógyszer mellékhatásaként hízik, mozogni nem tud, egész nap alszik és a légzése is nehézkes. A leépülés következtében depressziós lett... Most egy másik orvos a Medrol mellett szedett 7 gyógyszerét kezdte el cserélgetni, hátha segít neki egy kicsit aktívabbnak lenni.

Egy éve komoly izomfájdalmai voltak. Azóta sajnos állapota rengeteget romlott.

Szeretnék találni egy olyan szakorvost, aki legalább lelkiismeretesen kezeli a sajnos gyógyíthatatlan betegséget...

2012. dec. 26. 20:13
 4/5 anonim válasza:
Kullancs nem csípte meg korábban? Van egy tünetlista a www.lymebeteg.hu oldalon.
2013. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdés. Engem Veszprémben Kiss Csaba dr. Kezel. Bejártam az egész országot és csak őt tudom ajánlani.
2013. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!