Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki gyógyszerész kérlek...

Valaki gyógyszerész kérlek mondja el, hogy ha személyesen a patikában kérek arckrémet, és kérdezem az összetevőit, de választ annyit kapok csak, hogy hidrofil A, akkor az milyen alapanyag?

Figyelt kérdés

Viszket a bőröm, ezért natúrkozmetikumokat használok, amiben mincsen metilparaben, butilparaben, izibutilparaben, EDTA, propilen glycol,dimethicone,laureth-23, laureth-4 stb.

Szóval én komolyan kérdeztem tőle, és ennyit mond, hogy hidrofil A. Felsoroltam párat ezekből,hogy ugye nincs benne, erre meg visszakérdez, hogy tessék?, mintha nem ismerné. Szóval nyilván nincs ráírva dobozára, mert olyat vettem,amit ott kevernek. De így meg nem tudom mit kenek magamra.

Szóval mi az a hidrofil A ?


2012. dec. 27. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszertárban készült magisztrális krémet kérsz nincs benne tartósítószer, vagy maximum E-vitamin, ha nem bőrgyógyász írta fel a krémet és egyéni receptet kaptál akkor valószínű egy alapkenőcsöt adtak.
2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. dec. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!