Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyógyszertárak visszaveszik...

A gyógyszertárak visszaveszik a még nem lejárt szavatosságú gyógyszert?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lejárt szav. idejű gyógyszerek elhelyezhetőek az erre a célra alkalmas gyűjtődobozokban, de ami még jó, azt esetleg visszaveszi a gyógyszerész? Akár pénzért is? Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Anyukám gyógyszertárba dolgozik,és én úgy tudom,hogy ha felbontottad akkor semmiképpen nem adhatod vissza,ha lejárt,ha nem.. de ez nem biztos,azért még várd a többiek válaszát is. :-)
2009. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak. Épp hogy vissza adhatod. Vissza kell adnod! Veszélyes hulladéknak van minősítve, nem dobhatod csak úgy ki. Amúgy pénzt nem adnak érte az tuti.
2009. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pénzt nemadnak érte, de visszaveszik. mint a benzinkutak a fáradt olajat. leadhatod náluk, ennyi.
2009. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt nem adnak érte, mert úgysem használhatják semmire. Veszélyes hulladékba megy.

(Gondold el, ha valaki azzal szórakozna, hogy kicsit "feljavít" egy visszavitt gyógyszert és azt újra eladnák valakinek.)

2009. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!